Screenshot 2020-06-05 at 22.09.42.png

schoolkrant

Screenshot 2020-06-05 at 22.09.42.png
  • Het Kozijntje

Nieuwe naam, nieuw logo, hetzelfde gemotiveerde team

Bijgewerkt: 31 aug 2020

Vanaf 1 september gaan we door het leven als vbs Het Kozijntje. Een nieuwe naam en een nieuw logo waarmee we samen op pad gaan naar een mooie toekomst. De laatste maanden waren op zijn zachts gezegd een uitdaging voor vele van onze leerlingen, leerkrachten, ouders en naasten. Hierdoor werd het einde van vorig schooljaar ietwat in mineur afgesloten. Vandaar was 1 september het ideale moment om het nieuwe jaar feestelijk, met de nieuwe naam en logo, in te zetten.


Meer info over de naam en de betekenis van de verschillende elementen kan je terugvinden op deze nagelnieuwe website. Klik gerust wat rond. Veel succes aan iedereen en laten we er samen een geweldig schooljaar van maken!

34 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven