schoolkrant

  • Het Kozijntje

Nieuwe naam, nieuw logo, hetzelfde gemotiveerde team

Bijgewerkt: 31 aug 2020

Vanaf 1 september gaan we door het leven als vbs Het Kozijntje. Een nieuwe naam en een nieuw logo waarmee we samen op pad gaan naar een mooie toekomst. De laatste maanden waren op zijn zachts gezegd een uitdaging voor vele van onze leerlingen, leerkrachten, ouders en naasten. Hierdoor werd het einde van vorig schooljaar ietwat in mineur afgesloten. Vandaar was 1 september het ideale moment om het nieuwe jaar feestelijk, met de nieuwe naam en logo, in te zetten.


Meer info over de naam en de betekenis van de verschillende elementen kan je terugvinden op deze nagelnieuwe website. Klik gerust wat rond. Veel succes aan iedereen en laten we er samen een geweldig schooljaar van maken!

33 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven
HET_KOZIJNTJE_RGB_KLEUR_1000px.jpg

Info

schoolreglement

privacy verklaring

© vbs Het Kozijntje 2020

Contact

Secretariaat: 011 31 21 62

Directie: 0473 59 08 47

Email: contact@hetkozijntje.school

Adres

vbs Het Kozijntje

Opcosenstraat 22

3850 Kozen - Nieuwerkerken

DE_WIJZER_RGB_KLEUR_500px.png

Het Kozijntje en De Wijzer zijn de vestigingsgplaatsen van VBS-Kozen-Wijer

en maken deel uit van scholengemeenschap Hesbania.