top of page
Screenshot 2020-06-05 at 22.09.42.png

schoolkrant

Screenshot 2020-06-05 at 22.09.42.png
  • Caro Provoost

Wereldtentoonstelling Kundabuffi's schatkamer 🗺️

K3 en L1 gingen naar de wereldtentoonstelling 'Kundabuffi's schatkamer'. Een mooie toevoeging op ons arrangement 'iedereen heeft iemand nodig'. We deden een brainstorm over wat de tentoonstelling zou gaan. We leerden dat Kundabuffi 'wakker maken' betekent. We leven in een schatkamer. Daarvoor moeten we goed kijken👀, voelen🤲 en luisteren🦻 zodat we de schatkamer (de wereld) leren kennen. We leerden allerlei materialen en tradities kennen van verschillende landen, continenten, werelddelen, ... 🌍

Nieuwsgierig zijn en op ontdekking gaan. Dat deden onze leerlingen ook! We onthouden dat als we wakker zijn, we de binnenkant kunnen zien van iets of iemand en we niet alleen naar de buitenkant mogen kijken.
52 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven
HET_KOZIJNTJE_RGB_KLEUR_1000px.jpg
bottom of page